Ana sayfa

CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD Fabrika turu

Müşteri yorumları
Teslimat süresi hızlıdır ve çok önemlidir: Gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla asla hayal kırıklığına uğramadım.

—— Michael

Olsaydım ya da 10 yıldız verebilirsem ama elimde sadece 5 yıldız var, onunla görüşmeye devam etmeyi umuyorum, tavsiye ederim.

—— Jose

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıldır sürüyor ve sundukları hizmetin beklenenin üzerinde olduğunu kabul etmek zorundalar. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Jenny

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Yılda 1000'den fazla konteyner ihracat üretim kapasitesi ile tüm ürünler için ileri teknoloji, cihaz ve üretim hatlarına sahibiz.

  CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 0CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 1CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 2CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 3CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 4

 • OEM / ODM

  Özel Logo, Boyut, Renk ve Paketi Kabul Ediyoruz.

  Profesyonel Tasarımcımız Var, Bize Fikirlerinizi Verin, bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz!CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 0CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 1CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 2CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 3CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD fabrika üretim hattı 4

 • Ar-Ge

  Topeak, küresel kullanıcılar için tek elden spor ve sağlık çözümleri sunmaya, sağlık ve neşeyi dünyanın her köşesine yaymaya çalışmaktadır. Personelimiz ve tesislerimiz yıllar içinde büyürken, müşteri ve arkadaş olarak size olan bağlılığımız değişmedi. Büyük ailemize katılmaları için dünyanın her yerinden dostlarımıza içtenlikle hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Cherish Zhang

Tel: 18756276670

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)