Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

şirket Profili

Changzhou Topeak Trade Co., Ltd., Jiangsu Eyaletinde ekonomik olarak müreffeh bir şehir olan Changzhou'nun hutang Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir yoga ürünleri üreticisidir, uygun ulaşımın keyfini çıkarıyoruz ve Şanghay ve Nanjing'in yakınındayız. Topeak, 15 kişilik bir tasarım ve geliştirme ekibi, 30 kişilik tedarik zinciri entegrasyon ekibi ile donatılmış 1500 metrekarelik modern tesis ve 8000 metrekarelik üretim atölyesine sahiptir; uluslararası tanınmış marka ve şirketler ile ilişki kurduk. Şu anda, Yılda 1000'den fazla konteyner ihracat üretim kapasitesi ile tüm ürünler için ileri teknoloji, cihaz ve üretim hatlarına sahibiz. Topeak, küresel kullanıcılar için tek elden spor ve sağlık çözümleri sunmaya, sağlık ve neşeyi herkese yaymaya çalışmaktadır. dünyanın köşesi. Personelimiz ve tesislerimiz yıllar içinde büyürken, müşteri ve arkadaş olarak size olan bağlılığımız değişmedi. Büyük ailemize katılmaları için dünyanın her yerinden dostlarımıza içtenlikle hoş geldiniz!

Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 0

Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 1Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 2Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 3Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 4Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 5Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 6Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 7Çin CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD şirket Profili 8

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

ToPeak, 2013 yılında, Çin'in Ekonomik ve Finans Merkezi olan Changzhou'da bulunan, Yenilikçi YOGA ve FITNESS Ürünlerinin Lider Markası olarak kuruldu.

img.alt img.alt img.alt
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Zirveye

No. Çalışanları : 15~55

Yıllık satış : 100000-500000

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : < 10%